پارافین برتر
خانه / پارافین ژله ای / قیمت پارافین ژله ای | مراکز معتبر پخش آن در شمال

قیمت پارافین ژله ای | مراکز معتبر پخش آن در شمال

پارافین ژله‌ای یکی از انواع پارافین شمع‌سازی تزیینی است. این نوع پارافین را حتما باید در لیوان یا ظرف ریخت، زیرا از خود شکل مشخصی نداشته و مانند چربی می باشد و صرفا دارای جنبه تزیینی است. دیگر انواع پارافین شمع‌سازی تزیینی عبارتند از: پارافین گل یا کشی، کریستال، پودری، پولکی، مایع، شیشه‌ای و … .

با توجه به اینکه تولید شمع زینتی امروزه تبدیل به یک هنر فراگیر شده است، بنابراین انواع مختلفی پارافین شمع‌سازی نیز توسط تولید کنندگان به وجود آمده است که از نوع پارافین ژله‌ای می‌باشند و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته تا آثار دستی و هنری مختلفی شکل گیرد. برای اطلاع از قیمت پارافین ژله ای می‌توان به مراکز فروش مراجعه کرد.

قیمت پارافین ژله ای | مراکز معتبر پخش آن در شمال

قیمت پارافین ژله ای در بازار

قیمت پارافین ژله ای در بازار

قیمت فروش پارافین شمع‌سازی از جمله ژله‌ای در کیفیتهای مختلف، با هم تفاوت دارد.
پارافین های با درصد روغن پایین‌تر دارای قیمت بیشتری میباشند ولی عمده مصرف پارافین شمع سازی از پارافین ۳ تا ۵ درصد می‌باشد. قیمت پارافین مخصوص شمع‌سازی از کیلویی ۱۱ هزار تومان آغاز و تا ۱۵ هزار تومان ادامه پیدا میکند.
برای یافتن و خرید پارافین ژله ای ارزان قیمت می‌شود به بازار یا مراکز اصلی تولید رجوع کرد تا این پارافین ها را ارزانتر خریداری کرد.
پارافین محصولی تخصصی میباشد که دارای انواع مختلفی مثل پارافین ژله‌ای است که قیمتهای مختلفی را داراست. لذا باید یک مشاور در این مورد به خریدار پارافین راهنمایی کند تا بهترین پارافین را متناسب با نیاز خود تهیه کند.

مراکز معتبر پخش پارافین ژله ای در تهران

مراکز معتبر پخش پارافین ژله ای در تهرانبا نزدیک شدن به ایام نوروز، شمع‌سازان بازار پررونقی را برای فروش تجربه میکنند. دلیل این موضوع هم این است که عموم مردم در سفره هفت سین خود از شمع استفاده میکنند. تهیه پارافین با کیفیت و قیمت ارزان، از دغدغه‌های اصلی کارگاههای شمع سازی می‌باشد. با جستجو در مراکز معتبر پخش پارافین ژله ای یا دیگر پارافین ها در تهران می‌توان بهترین مورد را پیدا و خریداری کرد.

خرید آنلاین پارافین ژله ای به صورت عمده

خرید آنلاین پارافین ژله ای به صورت عمده
شرکت‌های عرضه پارافین شمع‌سازی به صورت عمده، قیمت ارزانتری برای کالاهای خود تعیین کرده‌اند. به علاوه خرید آنلاین پارافین شمع سازی از هزینه‌های اضافی می‌کاهد، در نتیجه حاشیه سود کارگاه شمع سازی بالاتر خواهد رفت.
خرید پارافین شمع سازی به طور عمده، باعث پایین آمدن هزینه‌های تولید میشود، در نتیجه قیمت عمده پارافین ژله ای برای خرید گزینه مناسب‌تری میباشد.
فروش عمده پارافین شمع سازی به صورت عمده به روش حضوری یا آنلاین همه روزه به شهرهایی چون تبریز، شیراز، مشهد، اصفهان، قم، تهران و … صورت میگیرد.

تامین کننده پارافین ژله ای در کشور

تامین کننده پارافین ژله ای در کشورپارافین ژله ای به عنوان یک ترکیب شیمیایی پرکاربرد در ایران تولید میشود و بازرگانان فروش این محصول، آماده اعطای نمایندگی خود به دیگر کشورها میباشد.
تامین کنندگان پارافین، طی سالهای اخیر با سرعت زیادی رشد پیدا کرده اند. 
اکثر شمع سازان خانگی، پارافین مورد نیاز خود را از خرازی ها و یا فروشگاههای لوازم هنری خریداری می کنند.
از آنجایی که مغازه ها خرده فروش محسوب میشوند، به همین دلیل قیمت خود را هم خرده فروشی ارائه می کنند.
پس برای خرید پارافین مد نظر خود با قیمت ارزانتر باید مراکز تامین کننده اصلی رجوع کرد.

شرکت واردات و صادرات پارافین ژله ای

شرکت واردات و صادرات پارافین ژله ایفروش عمده پارافین با درصد چربی ۳ تا ۵ درصد، مناسب برای هنر شمع سازی، مجسمه سازی، صنعت لاستیک و پلاستیک، صنایع چرم سازی و .. کاربرد فراوانی دارد. پارافین با درصد چربی‌های مختلفی ساخته میشود که قیمت های مختلفی دارد. کشورهای اروپایی نظیر آلمان، لهستان، هلند و کشورهای آسیایی تقریبا تمامی آنها از مشتریان این محصول هستند.
روشهای متعددی برای فرستادن و صادرات محصولات پارافینی از جمله پارافین مایع، پارافین جامد و پارافین ژله ای به سرتاسر دنیا وجود دارد و با قیمت جهانی پارافین ژله ای یا دیگر پارافین ها به فروش میرسند. سریع ترین و گرانترین آنها به صورت هوایی می‌باشد. سپس به ترتیب حمل زمینی و دریایی از لحاظ سرعت بیشتر و قیمت بالاتر اولویت دارند.
در استانهای مختلف ایران نمایندگی‌های زیادی در زمینه خرید و فروش انواع مختلف پارافین‌های وارداتی از کشورهایی نظیر چین در حال فعالیت میباشند.

اگر قصد صادرات پارافین را دارید، بهتر است بدانید اخیرا کدام کشورها خریدار پارافین ایران بوده اند تا بتوانید تحلیل مناسبی از بازار صادراتی پارافین داشته باشید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مهدی اسحاقیان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129383258
پست الکترونیکی: Mahdi443mahdi@gmail.com

پاسخی بگذارید