پارافین برتر
خانه / پارافین مایع / قیمت پارافین مایع | خرید آن به قیمت عمده
قیمت پارافین مایع | خرید آن به قیمت عمده
قیمت پارافین مایع | خرید آن به قیمت عمده

قیمت پارافین مایع | خرید آن به قیمت عمده

یکی از مواد تولید شده از شرکت های پتروشیمی، پارافین می باشد. این مواد وابسته به کربن های موجود در ساختار آن به دو نوع پارافین مایع و جامد دسته بندی می گردند. مزایا پارافین مایع جهت استفاده در صنایع گوناگون از جمله در صنایع شمع سازی و ریخته گری بر همگان آشنا می باشد.

قیمت پارافین مایع وابسته به فاکتور های مهمی مانند فلش پوینت، بو، رنگ، گرید مصرفی محصول متغیر می باشد. بدیهی است که قیمت پارافین مایع درجه یک نسبت به انواع دیگر بالاتر بوده اما به جهت کاربرد های گسترده و کیفیت بالایی آن دارای بازار مصرف زیادی می باشد.

طی دو سال اخیر افزایش قیمت پارافین مایع با توجه به تورم نرخ ارز بسیار چشم گیر بوده است.

قیمت پارافین مایع | خرید آن به قیمت عمده

قیمت روز پارافین مایع

قیمت روز پارافین مایعپارافین مایع بر عکس پارافین جامد که به صورت قالبی و کیلویی به فروش می رسد، این نوع پارافین به صورت لیتری و بشکه ای به صورت عمده به فروش می رسد. هرچه رنگ پارافین جامد سفید تر باشد از کیفیت بیشتری برخوردار است بنابراین بدیهی است که جهت خرید جنس با کیفیت باید هزینه بیشتری پرداخت گردد. جهت خرید پارافین مایع حتما به فروشندگان معتبر این محصول مراجعه شود زیرا شناخت محصول با کیفیت و درجه یک که بدون بو و بدون رنگ و دارای نقطه اشتغال بالایی باشد کاری بس مشکل است.

مرکز فروش پارافین مایع در تهران

مرکز فروش پارافین مایع در تهرانیکی از اصلی ترین مراکز فروش پارافین در تهران بازار تهران است که در آن پارافین مایع به صورت عمده به فروش می رسد. همچنین پارافین مایع را نیز می توان از مراکز فروش تخصصی پارافین تهیه کرد و برای خرید این محصول باید با یک متخصص در این زمینه مشورت کرد تا بتوان بهترین و با کیفیت ترین محصول را خریداری نمود. قیمت های مختلفی جهت خرید انواع پارافین در سایت های اینترنتی موجود می باشد که مشتریان با توجه به نوع نیاز و مقدار می توانند آن را تهیه نمایند. خرید آن به قیمت عمده اکثرا توسط شرکت هایی صورت می گیرد که از پارافین به عنوان مواد پایه تولیدات خود استفاده می نمایند لذا بدیهی است که قیمت خرید آن به صورت عمده همواره کمتر می باشد.

خرید آنلاین پارافین مایع به قیمت عمده

خرید آنلاین پارافین مایع به قیمت عمدهتجارت اینترنتی پارافین مایع برای استفاده در صنایع آرایشی و بهداشتی آغاز گردیده است و مشتریان می توانند با جستجو در سایت های آنلاین مربوط به این محصول، این محصول را سفارش داده و خریداری کند. قیمت های ارائه شده در سایت های اینترنتی به صورت واضح و دقیق نبوده زیرا قیمت جهانی پارافین مایع و دیگر انواع پارافین وابسته به قیمت جهانی هر بشکه نفت می باشد و عدم ثبات قیمت بین المللی هر بشکه نفت بدیهی است که باعث تغییر در قیمت پارافین مایع  می گردد.

تامین کننده پارافین مایع در کشور

تامین کننده پارافین مایع در کشوریکی از اولین شرکت های تامین کننده پارافین مایع در کشور ایران شرکت ایران پارافین است که این شرکت برای اولین بار در ایران تاسیس شده است و هدف آن تولید پارافین مایع با کیفیت مشابه با محصولات خارجی و قیمت مناسب تر می باشد.

صادرات پارافین مایع نیز یکی از فعالیت های اقتصادی سودآور نیز به شمار می رود که توسط بسیاری از کارخانجات در ایران صورت می گیرد. یکی از محصولات این کارخانه جات پارافین خوراکی می باشد که نوعی روغن غیر طبیعی است. عدم آگاهی از معایب پارافین مایع خوراکی و مصرف بی اندازه آن سبب ایجاد بیماری های قلبی و عروقی و عدم جذب برخی از دارو ها در بدن می گردد.

شرکت تولید پارافین مایع در کشور

شرکت تولید پارافین مایع در کشوردر گذشته مواد شیمیایی و پارافین و انواع آن از خارج وارد کشور می شده است اما در سال ۱۳۶۱ اولین شرکت تولید کننده  با هدف تولید انواع پارافین و مواد شیمایی تاسیس گردید.

پارافین ها پس از ساخت در کارخانه پلمپ شده و محصول پلمپ شده و به همراه برگ سبز به دست مشتریان می رسد. شرکت های تولید کننده پارافین واقع در اصفحان از برترین شرکت های تولید کننده پارافین های جامد، ژله ای و پارافین های مایع دارویی در کشور می باشد. میزان تولیدات این کارخانجات تأمین کننده کل نیاز کشور بوده بعلاوه صادرات محصولات آن ها به بیش از  کشور دیگر صورت می گیرد. این شرکت ها با استفاده از حذف هزینه های مازاد در تولید سعی در کاهش قیمت عمده پارافین مایع  وارد شده به بازار می نمایند.

نحوه خرید پارافین مایع

قیمت پارافین تولیده شده بستگی به کیفیت، خلوص و میزان روغن آن بستگی دارد. هر چه پارافین خالص تر باشد ظاهری سفید و شفاف تری خواهد داشت. جهت دریافت قیمت پارافین مایع و همچنین کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مهدی اسحاقیان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129383258
پست الکترونیکی: Mahdi443mahdi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پارافین مایع | مرکز فروش آن در اصفهان

پارافین را می توان در انواع جامد و مایع در بازار پیدا کرد. نوع مایع آن در کارها و صنایع گوناگونی کاربرد دارد. در مرکز فروش آن در اصفهان و یا هر شهر دیگری فروش پ

پاسخی بگذارید