پارافین برتر
خانه / پارافین شمع / قیمت پارافین شمع سازی | سفارش آن به صورت عمده
قیمت پارافین شمع سازی | سفارش آن به صورت عمده
قیمت پارافین شمع سازی | سفارش آن به صورت عمده

قیمت پارافین شمع سازی | سفارش آن به صورت عمده

پارافین ها انواع مختلفی دارند و در صنایع غذایی، تولیدات آرایشی بهداشتی و محصولات صنعتی به کار میروند. پارافین ها در انواع سبک و سنگین، پارافین ژله ای ، پارافین های کریستال و… وجود دارند و هرکدام با توجه به کاربردهای متنوع از بازار مصرف و قیمت های مختلفی برخوردارند برای مثال قیمت پارافین شمع سازی در بازار مصرف از هر کیلو حدود ۸ هزار تومان شروع می شود. پارافین مورد استفاده در شمع سازی باید از درصد روغن ۳ تا۵ درصد برخوردار باشد یا برای تولید شمع های ژله ای پارافین مصرفی باید از نوع ژله ای باشد.قیمت پارافین شمع سازی | سفارش آن به صورت عمده

قیمت پارافین شمع سازی در بازار ایران

قیمت پارافین شمع سازی در بازار ایرانبازار پارافین شمع سازی در داخل کشور از رونق خوبی برخوردار است. این نوع پارافین در بسته هایی با وزن های مشخص به بازار مصرف عرضه میشوند و بدیهی است قیمت عمده پارافین شمع سازی برای تولید کنندگان مقرون به صرفه تر است.

قیمت هر کیلو پارافین

شمع سازی ۳ تا ۵ درصد (kg)

نوع بسته بندی
               ۱۴۷۰۰ تومان کارتن ۲۵ الی ۲۷ کیلویی

طبق جدول فوق که قیمت نسبی بازار مصرف برای پارافین شمع سازی را نشان میدهد هر کیلوگرم پارافین شمع سازی با درصد روغن ۳ الی ۵ درصد حدودا ۱۵ هزار تومان به فروش میرسد و بسته های عرضه آن حداقل ۲۵ کیلو گرمی است. یعنی برای خرید عمده حداقل باید ۲۵ کیلدگرم از این محصول را خریداری کرد.

سفارش پارافین شمع سازی به صورت عمده

سفارش پارافین شمع سازی به صورت عمدهپارافین های شمع سازی غالبا تولید داخل هستند و برای سفارش آن ها میتوان به فروشگاه های آنلاین یا مراکز فروش عمده این محصولات مراجعه کرد. بسته های سفارشی این مراکز در اندازه های تعیین شده (مثلا ۲۰ کیلوگرم) و با درصد روغن مشخص شده موجود میباشند. پارافین جامد و ژله ای با درصد روغن۱ تا ۳ و ۳ تا ۵ درصد برای انواع رشته های شمع سازی مناسب بوده و میتوان آنها را از شرکت های تولیدی جانبی محصولات نفتی و روغن گیری تهیه کرد. با سفارش عمده میتوان پارافین شمع سازی ارزان قیمت تر به دست آورد.

ارائه کننده پارافین شمع سازی در تهران

ارائه کننده پارافین شمع سازی در تهرانچندین شرکت صاحب نام و دارای برند اقدام به توزیع پارافین شمع سازی در تهران و ارسال آن به بقیه شهرها میکنند این شرکت ها یا تولید کننده این محصول هستند یعنی به طور مستقیم در کارخانجات خود از طریق روغن گیری و تجزیه نفت به این محصول دست پیدا میکنند یا خریداران عمده این محصول از کارخانجات تولیدی آن هستند که بعد از خرید و بسته بندی آن ها اقدام به فروش عمده یا صادرات مینمایند. خریداری آن به صورت سفارش و تحویل درب منزل یا خرید حضوری و تحویل درب مغازه به مشتری صورت میگیرد.

خریدار بهترین برند پارافین شمع سازی

خریدار بهترین برند پارافین شمع سازی خریدار پارافین شمع سازی در داخل کشور تولید کنندگانی هستند که خود اقدام به تولید شمع میکنند؛ یا کسانی که این محصول را به طور عمده میخرند و اقدام به خرده فروشی میکنند در هر صورت اگر پارافین از برند معتبر و صاحب نامی باشد که استاندارهای موجود مثلا درصد مناسب روغن برای پارافین شمع را رعایت کنند این محصولات در بازار مصرف داخلی به سرعت به فروش میرسند و از استقبال خوبی برخوردار هستند. امروزه باتوجه به علاقه مردم  در زمینه تجمل گرایی و استفاده از تزیینات شمع سازی رشد قابل توجهی داشته و به طبع آن مواد اولیه این کار هم از بازار مصرف خوبی برخوردار هستند.

مراکز معتبر پخش پارافین شمع سازی در کشور

مراکز معتبر پخش پارافین شمع سازی در کشورفروشگاه های عاملین مجاز ،ایران تجارت و… از برندهای صاحب نام در زمینه پخش پارافین در کشور هستند. از آنجا که رعایت درصد روغن ، کیفیت ظاهری و شفافیت پارافین مصرفی تاثیر مستقیم بر روی شمع تولید شده دارد لذا ضروری است مواد اولیه شامل پارافین و موم مصرفی از برند معتبر و مراکز پخش قابل اعتبار تهیه شود که قابلیت مرجوعی کالای نامناسب و وجه پرداختی را داشته باشند.

مراکز معتبر پخش این محصول به صورت خرید در محل و سفارش اینترنتی فعالیت میکنند. یکی از نشانه های معتبر بودن مرکز پخش تاییدیه سازمان های مربوطه روی محصول شرکت یا قابلیت مرجوعی و تضمین کیفیت کالاهای تولیدی آنهاست.

نحوه خرید پارافین شمع سازی

قیمت پارافین تولیده شده بستگی به کیفیت، خلوص و میزان روغن آن بستگی دارد. هر چه پارافین خالص تر باشد ظاهری سفید و شفاف تری خواهد داشت. جهت دریافت قیمت پارافین شمع سازی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مهدی اسحاقیان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129383258
پست الکترونیکی: Mahdi443mahdi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اموزش درست کردن شمع + عکس..

ساخت شمع های زیبا قطعاً بسیار سرگرم کننده است. به علاوه، این سرگرمی فرصتی برای شما فراهم می کند که شمع های زینتی زیبایی نیز برای تزیین منزل خود تهیه کنید. آنها همچنین می توانند هدایای محسوب شوند.

پاسخی بگذارید