پارافین برتر
خانه / پارافین / قیمت پارافین | ارائه کننده آن در کشور

قیمت پارافین | ارائه کننده آن در کشور

تولید پارافین در ایران سابقه ای سی و اندی ساله دارد به طوری که اولین واحد تولید کننده پارافین در ایران در سال ۱۳۶۰ توسط پیشگامان در این صنعت جدید پایه گذاری شد. تا قبل از تاسیس این واحد عمده نیاز بازار کشور از طریق واردات از سایر کشور ها صورت می گرفت ولی با رونق این صنعت به تدریج بر تولیدات پارافین و مشتقات آن در کشور افزوده شد و نیاز صنایع وابسته آن هم چون صنایع کاغذ سازی ، آرایشی بهداشتی ، لاستیک سازی ، سموم و ضد آفت های کشاورزی ، صنایع رنگ و رزین سازی و…. تامین شد.

قیمت پارافین در شرایط امروزی به عوامل متعددی چون : نوع فرآوری پارافین که شامل کریستال های جامد یا محلول مایع است ، نوع مصرف پارافین که شامل موارد صنعتی – دارویی- خوراکی می باشد، نحوه بسته بندی آن که به صورت بشکه ای یا کیسه ای می باشد بستگی دارد.

قیمت پارافین | ارائه کننده آن در کشور

لیست قیمت روز پارافین

لیست قیمت روز پارافینپارافین یکی از مشتقات نفتی است که در پالایشگاه های کشور یا واحد های مربوطه به آن در حال حاضر تولید می شود بنابراین لیست قیمت روز پارافین وابستگی زیادی به قیمت جهانی پارافین و همچنین نفت دارد، قیمت های جهانی نیز خود تابع قیمت دلار در داخل کشور هستند پس در این شرایط قیمت عمده پارافین توسط فاکتور های متعددی قابل تعیین است که در این بین شرکت های تولید کننده نیز با توجه به حضور در بازار های صادراتی می بایست هزینه برای خرید پارافین برای صنایع داخلی را متعادل سازند تا مشتریان داخلی متحمل ضرر نشوند.

فروشنده انواع پارافین در تهران

فروشنده انواع پارافین در تهرانفروشندگان عمده پارافین در تهران شامل پالایشگاه ها و  پتروشیمی ها و شرکت های وابسته و زیر مجموعه آن ها می باشد که در ادامه متن به تعدادی از این شرکت ها اشاره ای کوتاه می کنیم.

لیست شرکت های توزیع کننده عمده پارافین در ایران : هیروشیمی ، پترو تجارت کوشا ، آریا پلیمر نیکان مهر ، جهان قیر پارس ، تجاراس (کمیکال ایران) ، توسعه تجارت فرداد هور ، گروه بازرگانی بین المللی صنعت پویا ، کیان پترولیوم ، کاسپین پلیمر  ، پالایش نفت اطلس جهان دیزل و …. می باشند.

هر کدام از شرکت های نام برده در حال تولید نوع خاصی از پارافین بوده که مشتریان بر اساس نیاز خود بهترین تولید کننده را باید شناسایی کنند در ضمن برای خرید نیز هر شرکتی حداقل میزان خرید را دارا است که ممکن است از مقادیر کم در حد کیلوگرم تا مقادیر سنگین در حد ۲۰ تن را شامل بشود .

ارائه کننده پارافین در کشور

ارائه کننده پارافین در کشورارائه کنندگان پارافین در کشور لیست بلند و بالایی را تشکیل می دهند که هر کدام از این شرکت ها با توجه به تخصص و حوزه کاری خود در زمینه ای خاص وارد کار شده اند به طوری که بعضی شرکت ها تنها در زمینه های آرایشی و بهداشتی فعال هستند ، بعضی دیگر در جهت تولید فرآوری های خوراکی پارافین که مصرف آن برای نگهداری سردخانه ای میوه ها است فعالیت می کنند و سایرین نیز در زمینه های صنعتی و برای رفع نیاز سایر کارخانه ها و کارگاه های تولیدی در صنایع وابسته همچون نساجی ، لاستیک سازی و….. مشغول به کار هستند.

بزرگترین وارد کننده پارافین در ایران

بزرگترین وارد کننده پارافین در ایرانصنعت پارافین امروزه در کشور به خودکفایی کامل رسیده و در این بین احساس واردات این محصول به میزان اندکی می باشد زیرا که تولید کنندگان ایرانی با تلاشی بی وقفه در حال ارایه بهترین پارافین ایرانی متناسب با نیاز بازار می باشند و مشتری ها در این حوزه کمبودی را حس نمی کنند. اما هم چنان وارد کنندگانی در کشور هستند تا در صورت به مشکل خوردن تولید داخل اقدام به وارد کردن این محصول مورد نیاز کنند تا مشکل صنایع ما مرتفع شود.

فروشنده پارافین ارزان قیمت

فروشنده پارافین ارزان قیمت برای خرید ارزان قیمت پارافین می توان با مراجعه به سایت و یافتن نام تولید کننده های این صنعت اقدام به ارتباط با بخش فروش این شرکت ها کرده و بر حسب نیاز و نوع پارافین مصرفی از شرایط پرداخت آگاهی جامعی پیدا کرد. برای کاهش هزینه های خرید پارافین می توان مقدار خرید را به تناژ های بالا برد تا فروشندگان نیز با قیمتی پایین تر معامله شما را انجام دهند.

نحوه خرید انواع پارافین جامد و مایع

قیمت پارافین تولیده شده بستگی به کیفیت، خلوص و میزان روغن آن بستگی دارد. هر چه پارافین خالص تر باشد ظاهری سفید و شفاف تری خواهد داشت. جهت دریافت قیمت انواع پارافین مایع و جامد و همچنین کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مهدی اسحاقیان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129383258
پست الکترونیکی: Mahdi443mahdi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اموزش درست کردن شمع + عکس..

ساخت شمع های زیبا قطعاً بسیار سرگرم کننده است. به علاوه، این سرگرمی فرصتی برای شما فراهم می کند که شمع های زینتی زیبایی نیز برای تزیین منزل خود تهیه کنید. آنها همچنین می توانند هدایای محسوب شوند.

پاسخی بگذارید