پارافین برتر
خانه / پارافین / تولید کننده پارافین | قیمت عمده آن در بازار
تولید کننده پارافین | قیمت عمده آن در بازار
تولید کننده پارافین | قیمت عمده آن در بازار

تولید کننده پارافین | قیمت عمده آن در بازار

پارافین از جمله مواد نفتی ای به شمار می روند که کاربرد زیادی در صنایع مختلفی دارند. این نوع ماده که در انواع گوناگونی می توان آن را در بازار پیدا کرد، شرکت های گوناگونی تولید می کنند و به بازار عرضه می دارند.

تولید کننده پارافین در مدل های متفاوتی آن را روانه بازار می کند که قیمت عمده آن در بازار را می توان از فروشگاه های گوناگونی که در این عرصه فعالیت می نمایند، به دست آورد. طراحی و ساخت پارافین را شرکت های تولیدی انجام می دهند و به همین دلیل است که در انواع گوناگونی می توان آن را پیدا کرد.

تولید کننده پارافین | قیمت عمده آن در بازار

برترین تولید کننده پارافین در کشور

برترین تولید کننده پارافین در کشورشرکت هایی که در این عرصه فعالیت می کنند، با در نظر گرفتن مشخصات پارافین خوب، آن را ساخته و روانه بازار می نمایند. اگر سری به بازار بزنید، متوجه این موضوع می شوید که برندها و تولیدی های گوناگونی در این خصوص فعال می باشند.

از جمله تولیدکنندگان پارافین در کشور می توان به این ها اشاره کرد:

 • شرکت تولیدی آذرنوش اسپادانا
 • شرکت تولیدی کوشش صنعت زر
 • شرکت تولیدی آرش مهیا
 • شرکت تولیدی سپید آیند
 • شرکت تولیدی البرز
 • شرکت تولیدی ایران
 • و …

محصولات این شرکت ها را می شود از فروشگاه های گوناگونی تهیه نمود.

تامین کننده پارافین در ایران

تامین کننده پارافین در ایرانتامین کننده این ماده در ایران، شرکت تولیدی پارافین می باشد. این شرکت ها همان گونه که در بالا نیز ذکر شد، در شهرهای گوناگونی فعالیت می کنند. آنان پارافین را در دو اصلی به بازار عرضه می کنند:

 1. پارافین مایع
 2. پارافین جامد

خرید پارافین از هر دو نوع از سوی تأمین کنندگان انجام پذیر است. می توانید به بازار خرید و فروش انواع مواد شیمیایی مراجعه کرده و نمایندگی شرکت های تولیدی را پیدا نمایید و بهترین نوع پارافین را از آن ها خریداری کنید. تأمین کنندگان سعی می کنند تا مرغوب ترین این ماده نفتی را عرضه کنند.

قیمت عمده پارافین در بازار

قیمت عمده پارافین در بازارقیمت عمده پارافین در بازار نسبت به قیمت جزئی متفاوت است. تولیدی ها آن را در بسته بندی های گوناگونی که در وزن های متفاوتی هستند، به بازار عرضه می دارند. بسته بندی پارافین ها از ۲۵ کیلوگرم شروع می شود تا به بالا.

برخی از شرکت های تولیدکننده قیمت عمده آن را به صورت یک تن، بالای ۱۳۰۰۰۰ هزار تومان اعلام کرده اند. می توانید با جستجوی بیشتر، قیمت های ارزان تری را به دست آورید و خرید خود را انجام دهید. قیمت ها در بازار ثابت نیست و باید روزانه پیگیر آن بود.

سفارش پارافین به صورت عمده

سفارش پارافین به صورت عمدهسفارش پارافین به صورت عمده از این راه ها انجام می شود:

 1. کارخانه تولیدی
 2. شرکت های وارداتی
 3. نمایندگی این شرکت ها
 4. وبسایت های رسمی
 5. بازارهای معتبر خرید و فروش

از این راه ها می توان به راحتی سفارش پارافین به صورت عمده را داد. کسانی که در کارهای تولید مواد صنعتی و خوراکی هستند، بیشتر خریدار پارافین به شمار می روند. آنان همواره به دنبال راه آسانی می گردند تا بتوانند این ماده نفتی هم ساده به دست آورند و هم این که با قیمت های مناسبی تهیه کنند.

با همه این ها، خریداران می توانند به این گزینه ها مراجعه کنند.

فروشنده انواع پارافین در کشور

فروشنده انواع پارافین در کشورفروشنده انواع پارافین در کشور می کوشد تا با عرضه برندهای متفاوت و همچنین کیفیت های گوناگون پارافین، رضایت مشتریان خود را جلب کند و در همین حال به شمار آنان بیافزاید.

فروشنده های معتبر عموماً در مراکزی فعالیت می کنند که در آن جا انواع مختلفی از مواد شیمیایی به فروش می رسند. از این فروشنده ها می توان پارفین با کیفیت را به صورت بسته بندی شده و فله ای خریداری کرد و در امور مختلف بکار بست.

این فروشنده ها در کانال های فضای مجازی و وبسایت های اینترنتی هم فعال هستند و می شود از این طریق نیز آنان را پیدا کرد.

نحوه خرید انواع پارافین جامد و مایع

قیمت پارافین تولیده شده بستگی به کیفیت، خلوص و میزان روغن آن بستگی دارد. هر چه پارافین خالص تر باشد ظاهری سفید و شفاف تری خواهد داشت. جهت دریافت قیمت انواع پارافین و همچنین کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مهدی اسحاقیان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129383258
پست الکترونیکی: Mahdi443mahdi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اموزش درست کردن شمع + عکس..

ساخت شمع های زیبا قطعاً بسیار سرگرم کننده است. به علاوه، این سرگرمی فرصتی برای شما فراهم می کند که شمع های زینتی زیبایی نیز برای تزیین منزل خود تهیه کنید. آنها همچنین می توانند هدایای محسوب شوند.

پاسخی بگذارید